Aktuality

Řešení pro efektivní komunikaci i v době karantény

27.3.2020
Současná situace se šířením koronaviru Covi-19 se zajisté v určité míře dotkla mnoha z Vás. Řada společností musela upravit režim svého fungování a pracují ve velké míře v režimu home-office. Ani v takovém případě však nemusíte přijít o efektivní způsob komunikace s okolním světem.

více

Jsme tu stále pro Vás

25.3.2020
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že i přes mimořádná opatření jsme tu stále pro Vás.

více

Nový model bezdrátového telefonu Yealink je tu!

24.1.2019
Od ledna 2019 je na česko-slovenském trhu k dostání novinka mezi bezdrátovými telefony - Yealink W53. Designové provedení je stejné jako u Yealink W56, ale samotná ručka má menší rozměr než její předchůdce. V pohotovostním režimu vydrží 200 hodin.

více

Baví Vás nové trendy v technologiích? Pak zbystřete! Jsou tu telefony řady Yealink SIP-T5x

19.7.2018
Patříte mezi ten typl lidí, kteří nové technologie neberou jako nutné zlo, ale při každé novince nadšeně zkoumají parametry a funkčnost? Ve svém okolí jste průkopníci, ke kterým si chodí nejeden známý pro radu? Víte, jak nastavit jakýkoli smartphone, jak naladit kanály na nové televizi, nebo jaký sport tester je nejlepší pořídit pro monitoring běhání? Pokud cítíte, že na Vás tento popis padne jako ulitý, určitě Vás zaujmou IP telefony Yealink řady T5x. Telefony této řady nejsou určeny jen pro vyřizování telefonních hovorů. Telefony Yealink T5x se stanou Vaším osobním asistentem.

více

TZ: Nový videokonferenční endpoint Yealink VC200 je tady!

2.7.2018
Yealink, globální společnost zabývající se primárně vývojem komunikačních řešení, představuje novinku na trhu v oblasti videokonferenčních řešení - model VC200. Uvedení tohoto nového produktu je pro Yealink dalším krokem ke zkompletování svého portfolia videokonferenčních řešení a pro zákazníky krokem ke zlepšení firemní komunikace.

více

Všichni pod jednou střechou díky videokonferenci Yealink VC500

19.3.2018
Máme velkou radost! Hned dvě novinky se v březnu hlásí o slovo. Jedná se o koncová zařízení pro videokonferenci - Yealink VC500 Phone a Yealink VC500 MicPod. Víte, co je na videokonferencích to nejlepší? Můžete mít všechny zaměstnance a obchodní partnery pod jednou střechou. Ptáte se jak? Nejen o tom je náš nejnovější článek.

více

Uvádíme nové modely Yealink telefonů řady T4x

12.12.2017
Od prosince 2017 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové modely IP telefonů Yealink řady T4x. Objevte jejich báječnou kombinaci funkcí, designu a ceny. Čisté linie těchto telefonů se skvěle hodí do moderní kanceláře a navíc Vám usnadní práci díky široké paletě funkcí.

více

Listopadové novinky Yealink v naší nabídce

15.11.2017
Měsíc listopad je u nás bohatý na novinky. Tento měsíc uvádíme na trh několik novinek Yealink, mezi které patří nové telefony z T5 řady, příslušenství k telefonům či novinka pro videokonference. Pojďme si tedy všechny tyto novinky blíže představit.

více

Od září uvádíme na trh celou řadu zajímavých novinek Yealink!

11.9.2017
Náš sortiment od začátku září obohatila řada nových a zajímavých produktů značky Yealink. Paleta novinek je vskutku velmi pestrá, rozšířili jsme nejen nabídku v oblasti IP telefonů, ale také nabídku audiokonferenčních zařízení a videokonferenčních systémů.  Novinek je opravdu mnoho, pojďme si je tedy všechny představit.

více

4 důvody pro Skype for Business od Yealinku

16.8.2017
Velký počet organizací volí přechod na nejnovější UC platformy Microsoftu – Skype for Business, nebo partnerské hybridní cloudové řešení podporující Office 365. Jako součást úspěšného přechodu na tento model je nezbytné vybrat a nasadit koncové body, které odpovídají požadavkům partnerů i uživatelů.

více

Joyce je Gold distributorem Yealink pro rok 2017

3.8.2017
I letos společnost JOYCE ČR, s.r.o. obdržela prestižní ocenění Gold distributor Yealink 2017 od předního světového výrobce IP telefonů YEALINK. Ziskem tohoto titulu firma rozšířila již tak bohatou sbírku ocenění, které za poslední roky obdržela.

více

Je tu Yealink Skype for Business

16.1.2017
Od letošního roku máme v nabídce IP telefony se speciálním softwarem Microsoft Skype for Business. Hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší, díky podpoře několika metod flexibilního nasazení. Podporovány jsou také všechny klíčové funkce platformy Skype for Business.

více