Aktuality

Všichni pod jednou střechou díky videokonferenci Yealink VC500

19.3.2018
Máme velkou radost! Hned dvě novinky se v březnu hlásí o slovo. Jedná se o koncová zařízení pro videokonferenci - Yealink VC500 Phone a Yealink VC500 MicPod. Víte, co je na videokonferencích to nejlepší? Můžete mít všechny zaměstnance a obchodní partnery pod jednou střechou. Ptáte se jak? Nejen o tom je náš nejnovější článek.

více

Uvádíme nové modely Yealink telefonů řady T4x

12.12.2017
Od prosince 2017 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové modely IP telefonů Yealink řady T4x. Objevte jejich báječnou kombinaci funkcí, designu a ceny. Čisté linie těchto telefonů se skvěle hodí do moderní kanceláře a navíc Vám usnadní práci díky široké paletě funkcí.

více

Listopadové novinky Yealink v naší nabídce

15.11.2017
Měsíc listopad je u nás bohatý na novinky. Tento měsíc uvádíme na trh několik novinek Yealink, mezi které patří nové telefony z T5 řady, příslušenství k telefonům či novinka pro videokonference. Pojďme si tedy všechny tyto novinky blíže představit.

více

Od září uvádíme na trh celou řadu zajímavých novinek Yealink!

11.9.2017
Náš sortiment od začátku září obohatila řada nových a zajímavých produktů značky Yealink. Paleta novinek je vskutku velmi pestrá, rozšířili jsme nejen nabídku v oblasti IP telefonů, ale také nabídku audiokonferenčních zařízení a videokonferenčních systémů.  Novinek je opravdu mnoho, pojďme si je tedy všechny představit.

více

4 důvody pro Skype for Business od Yealinku

16.8.2017
Velký počet organizací volí přechod na nejnovější UC platformy Microsoftu – Skype for Business, nebo partnerské hybridní cloudové řešení podporující Office 365. Jako součást úspěšného přechodu na tento model je nezbytné vybrat a nasadit koncové body, které odpovídají požadavkům partnerů i uživatelů.

více

Joyce je Gold distributorem Yealink pro rok 2017

3.8.2017
I letos společnost JOYCE ČR, s.r.o. obdržela prestižní ocenění Gold distributor Yealink 2017 od předního světového výrobce IP telefonů YEALINK. Ziskem tohoto titulu firma rozšířila již tak bohatou sbírku ocenění, které za poslední roky obdržela.

více

Je tu Yealink Skype for Business

16.1.2017
Od letošního roku máme v nabídce IP telefony se speciálním softwarem Microsoft Skype for Business. Hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší, díky podpoře několika metod flexibilního nasazení. Podporovány jsou také všechny klíčové funkce platformy Skype for Business.

více

Navštivte stánek JOYCE na konferenci

6.9.2016
Září je nabité akcemi, na kterých si můžete prohlédnout produkty Yealink naživo! Navštivte náš stánek na konferencích ATComputers v Seči a Banské Bystrici nebo na konferenci Kam kráčí telekomunikační sítě v Plzni. Těšíme se na vás!

více

Novinka na trhu - Yealink VC120-12x

5.8.2016
Uvádíme na trh videokonferenční řešení Yealink s 12x optickým zoomem - Yealink VC120-12x. Videokonference značky Yealink se tak rozšiřují o další centrální řešení i endpointy ve verzích Phone nebo Mic.

více

Yealink SIP-T48G nově připojíte i bezdrátově

1.8.2016
Překáží vám na pracovním stole kabel od IP telefonu? Nebo nemáte poblíž svého pracovního místa vůbec žádný ethernetový port? Nevadí, máme řešení i pro tyto situace! Stolní IP telefon Yealink SIP-T48G nově jde připojit i bezdrátově!

více

Yealink T49G získal ocenění IT produkt roku 2016!

30.6.2016
Nejvyšší model Yealink řady T4xx získal v těchto dnech ocenění IT produkt roku 2016! Ocenění uděluje společnost IDG Czech Republic, každý rok vyzdvihují produkty, které se pozitivně odlišují od konkurence a mají velký přínos pro uživatele.

více