Dva z našich produktů Yealink získaly ocenění Pozoruhodný produkt IT 2017
11.12.2017

Oblast informačních a komunikačních technologií se stále vyvíjí, přináší neustále zajímavé inovace a novinky. Velmi nás tedy potěšilo, že i náš IP telefon a videokonference značky Yealink neunikly pozornosti a získaly ocenění Pozoruhodný produkt IT pro rok 2018.

Bližší informace:

Ocenění je udělováno webovým portálem BusinessIT.cz, a to zajímavým novinkám v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Vybrané oceněné produkty by měly disponovat zajímavými funkčními vlastnostmi, být jedinečné a především se významně odlišovat od konkurenčních řešení.

V letošním roce byly produkty hodnoceny ve třech kategoriích - Informační systémy, Podpora businessu a Řešení pro komunikaci.

Jsme opravdu hrdí, že rovnou dva naše produkty - videokonference Yealink VC800 a IP telefon Yealink SIP-T58V - upoutaly pozornost svými význačnými parametry a získaly toto ocenění v kategorii Řešení pro komunikaci.

Yealink VC800 je druhá generace videokonferenčního řešení, jenž poskytuje realistickou komunikaci ve vysokém rozlišení. Je vhodné pro středně velké až velké zasedací místnosti. Uživatelům nabízí plynulou komunikace ve Full HD, kvalitní hlasový výstup, kameru s optickým zoomem a širokým pozorovacím úhlem. To vše zabalené v moderním designu.

IP telefon Yealink SIP-T58V je nejvyšším modelem z prémiové řady telefonů Smart Media. Přináší možnost pořádání videokonferenčních hovorů v HD kvalitě, nabízí pokročilé zabezpečení a šifrování komunikace a navíc disponuje snadnou ovladatelností pomocí dotykového displeje.

Přehled všech oceněných produktů naleznete ZDE.