Listopadové novinky Yealink v naší nabídce
15.11.2017

Měsíc listopad je u nás bohatý na novinky. Tento měsíc uvádíme na trh několik novinek Yealink, mezi které patří nové telefony z T5 řady, příslušenství k telefonům či novinka pro videokonference.

Pojďme si tedy všechny tyto novinky blíže představit.


IP Telefony

Yealink SIP-T54SManažerský IP telefon Yealink SIP-T54S

  • Tento model je speciálně navržen pro náročnější manažery. Je vybaven 16 SIP účty, velkým barevným LCD displejem či vestavěným Bluetooth. Nezbytností je rovněž vysoká kvalita zvuku. To vše pro vyšší efektivitu spolupráce a uspokojení potřeb i náročnějších uživatelů. Při použití expanzního modulu je vhodný také pro asistentky či spojovatelky.

Yealink SIP-T52SIP telefon Yealink SIP-T52S

  • Telefon pro méně náročné manažery, kteří ovšem požadují kvalitu, jednoduchou a rychlou obsluhu svého telefonu. Disponuje 12 SIP účty a nabízí vynikající kvalitu zvuku a křišťálově čistou hlasovou komunikaci. Nabízí kvalitu a funkčnost vyšší střední třídy IP telefonů za ideální cenu.

Příslušenství k telefonůmPřídavná HD kamera Yealink CAM50

Modul kamery CAM50

  • HD kamera s rozlišením 2 mega pixely je určena pro modely telefonů Yealink T58A a T58V. Její zapojení umožňuje využívat tyto telefony i pro videokonferenční řešení. Instalace je jednoduchá, a to pomocí "plug & play".

Expanzní modul EXP50Expanzní modul Yealink EXP50

  • Nový expanzní modul pro telefony řady T5x, nyní poprvé vybaven barevným LCD displejem. Disponuje 20 programovatelnými tlačítky, na které je možné naprogramovat až 60 různých funkcí/kontaktů. Toto zařízení je ideálním pomocníkem pro recepční, asistentky či pracovníky kontaktních center.

Videokonference

Yealink Meeting Server (pro 1-24 uživatelů)Cloudový video konferenční systém Yealink YMS

  • Cloudový video konferenční systém přináší několik modulů propojených do jednoho celku. Systém je možné si instalovat na vlastní server nebo do cloudu. Podporuje vícecestné video hovory a spolupráci mnoho zařízení. Systém je jednoduchý na ovládání a jednou z jeho výhod je snížení nákladů na komunikaci.