Od září uvádíme na trh celou řadu zajímavých novinek Yealink!
11.9.2017

Náš sortiment od začátku září obohatila řada nových a zajímavých produktů značky Yealink. Paleta novinek je vskutku velmi pestrá, rozšířili jsme nejen nabídku v oblasti IP telefonů, ale také nabídku audiokonferenčních zařízení a videokonferenčních systémů.

Novinek je opravdu mnoho, pojďme si je tedy všechny představit.

Bližší informace:

Videokonferenční systém VC800Videokonference a Audiokonference

Yealink VC800

  • Jedná se o druhou generaci videokonferenčního systému značky Yealink. Tento systém umožňuje videokonferenci až pro 24 účastníků a dvě virtuální zasedací místnosti s Full HD kamerou s 12x optickým zoomem a dotykovým LCD displejem.

Yealink CP960Audiokonferenční telefon CP960

  • Nový špičkový audiokonferenční telefon je založený na systému Android 5.1.1 s třemi všesměrovými mikrofony, které pokryjí až 6m přenosu. Rovněž disponuje funkcí redukce okolního zvuku a nabízí tak křišťálově čistou zvukovou kvalitu.

Yealink CPW90Přídavný mikrofon CPW90

  • Doporučujeme externí přídavný mikrofon pro rozšíření dosahu zvuku audiokonferenčního telefonu Yealink CP960 nebo videokonference Yealink VC800. Mikrofony jsou vybaveny vynikající zvukovou technologií, všesměrovým mikrofonem a rozsahem až 3m.

IP telefony:

Yealink SIP-T56A / Yealink SIP-T58A / Yealink SIP-T58VPrémiový telefon SIP-T58A

  • Prémiové telefony z nové řady Smart Media se 7“ kapacitním LCD displejem, založené na systému Android 5.1.1 s HD zvukem i obrazem pro pořádání audio i video konferencí. S možností odnímatelné kamery podle typu telefonu.

Yealink SIP-T41SManažerský telefon SIP-T41S

  • Elegantní manažerský telefon s atraktivním designem, podporující kodek Opus pro vysoce kvalitní zvuk. Rovněž disponuje 6 SIP účty a nabízí 15 programovatelných tlačítek.

Yealink SIP-T27G

  • Nástupce populárního modelu Yealink SIP-T27P. Tento nový model v sobě zahrnuje rychlejší odezvy v uživatelském rozhraní díky novému výkonnějšímu hardwaru. Díky kodeku Opus dodává vynikající kvalitu zvuku a přináší živou hlasovou komunikaci.IP telefon SIP-T27G