Uvádíme nové modely Yealink telefonů řady T4x
12.12.2017

Od prosince 2017 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové modely IP telefonů Yealink řady T4x. Objevte jejich báječnou kombinaci funkcí, designu a ceny. Čisté linie těchto telefonů se skvěle hodí do moderní kanceláře a navíc Vám usnadní práci díky široké paletě funkcí.

Bližší informace:

V naší nabídce nově naleznete IP telefon Yealink SIP-T40G, Yealink SIP-T46S a Yealink SIP-T48S.

Telefony disponují novou hardwarovou revizí, která zajišťuje vyšší stabilitu a rychlost oproti jejich předchůdcům.

Ocení je zejména manžeři, protože jsou skvělými pomocníky pro kvalitní práci. Jejich nadčasový elegantní design bude slušet každé kanceláři.

Nabízí kvalitní a čistý zvuk, podporují PoE napájení a EHS pro připojení bezdrátových sluchátek a všechny disponují českou a slovenskou lokalizací.

Prémiový telefon Yealink SIP-T56S

Prémiový IP telefon Yealink SIP-T48S je přímým nástupcem telefonu Yealink SIP-T48G. Nabízí 7" barevný dotykový TFT-LCD displej, podporuje kodek Opus pro vysoce kvalitní zvuk a uživatel také jistě ocení integrovaný USB port. Zařízení disponuje 29 programovatelnými tlačítky, ke kterým lze nastavit řadu zajímavých funkcí.


IP telefon Yealink SIP-T46S

Špičkový manažerský telefon Yealink SIP-T46S je přímým nástupcem telefonu Yealink SIP-T46G. Uživatelům nabízí bohatou funkční výbavu či možnost naprogramovat až 27 tlačítek. Příjemný uživatelský zážitek zajistí také barevný 4,3" TFT-LCD displej a kvalitní a čistý zvuk díky podpoře Opus kodeku.

IP telefon Yealink SIP-T40G

Yealink SIP-T40G je základním modelem řady T4x, přičemž jde o nástupce telefonu Yealink SIP-T40P. Hlavním vylepšením oproti jeho předchůdci je gigabitový ethernetový port. Telefon je vybaven 2,3" černobílým podsvíceným LCD displejem, 3 programovatelnými tlačítky a podporuje technologii Optima Hd pro výbornou kvalitu zvuku.