Yealink CP920

Nový audiokonferenční telefon Yealink s OS Linux, funkcí redukce okolního hluku a dosahem až 6 metrů díky všesměrovým mikrofonům.

  • Podpora 5ti cestné audiokonference
  • Integrované Wi-Fi, Bluetooth
  • HD zvuk
  • Ideální do malých a středních místností
  • Nahrávání přes USB
17 350 Kč s DPH
14 339 Kč bez DPH

Audiokonferenční telefon založený na systému Linux, s přívětivým a intuitivním uživatelským prostředím a moderním designem ve tvaru Y.

CP920 zajišťuje přenos vysoce kvalitního zvuku díky hlasovému kodeku Opus HD a technologii pro potlačení okolních šumů. Tato kombinace se proto postará o křišťálově čistý přenos zvuku a konferenční hovory, tak budou znít kdykoliv a kdekoliv perfektně.

Využijte možnosti volného pohybu po konferenční místnosti bez jakéhokoliv vlivu na kvalitu přenášeného hlasu. Telefon má zabudovány 3 všesměrové mikrofony, které zajišťují 360° prostorový zvuk v HD kvalitě v dosahu až 6m.

CP920 je vhodná do menších a středních místností. Rovněž lze tento audiotelefon spárovat s mobilním telefonem pomocí bluetooth, popř. přes micro USB spojist s PC či notebookem.

Zařízení disponuje integrovaným USB portem, ke kterému lze připojit USB disk a nahrávat na něj důležité hovory či hovory následně přehrávat.

Yealink CP920

Telefon nabízí bohatou nabídku funkcí, jako jsou identifikace volajícího (Caller ID), přesměrování hovoru či přepojení hovoru. Yealink CP920 podporuje až 5ti cestnou konferenci. Můžete tak například propojit až 5 různých kanceláří aniž byste potřebovali ústřednu.

Samozřejmostí je hlasitý odposlech vč. nastavení hlasitosti, nechybí ani lokální telefonní seznam na 1 000 kontaktů a podpora XML a LDAP.