Yealink CP930W

novinka!

Bezdrátový audiokonferenční telefon Yealink s funkcí redukce okolního hluku a dosahem až 6 metrů díky všesměrovým mikforonům.

  • podpora 5ti cestné audiokonference
  • integrované Bluetooth
  • HD zvuk
  • ideální do malých a středních místností
  • dlouhá výdrž na baterii
16 790 Kč s DPH
13 876 Kč bez DPH

Bezdrátový audiokonferenční telefon s přívětivým a intuitivním uživatelským prostředím a moderním designem ve tvaru Y.

CP930W zajišťuje přenos vysoce kvalitního zvuku díky technologii Optima HD voice a technologii pro potlačení okolních šumů. Tato kombinace se proto postará o křisťálově čistý přenos zvuku a konferenční hovory tak budou znít kdykoliv a kdekoliv perfektně.

Využijte možnosti volného pohybu po konferenční místnosti bez jakéhokoliv vlivu na kvalitu přenášeného hlasu. Telefon má zabudovány 3 všesměrové mikrofony, které zajišťují 360° prostorový zvuk v HD kvalitě v dosahu až 6m. Zařízení je proto přímo stvořené pro kvalitní pokrytí celé Vaší menší nebo středně velké zasedací místnosti.

Telefon využívá DECT protokol pro bezdrátovou komunikaci se základnou, to mu zaručuje kvalitní a spolehlivé spojení a mobilitu.

Telefon je plně kompatibilní se základnou Yealink W60B.

Mobilita a flexibilita je podpořena baterií s výdrží až 24 hodin hovoru a až 15 dní v pohotovostním režimu. Telefon se plně dobije do 4 hodin.

Žádanou funkcí je propojení s PC nebo smartphonem prostřednictvím Bluetooth, které CP930W, s jednoduchostí, promění v externí reproduktor a mikrofon s velmi kvalitním zvukem. Lze rovněž využít možnosti propojení s PC nebo notebookem přes micro USB.

Zařízení disponuje integrovaným USB portem a slotem pro microSD kartu, díky kterým lze nahrávat důležité hovory či hovory následně přehrávat.

Uživatelům, kteří preferují tradiční tlačítka zařízení nabídne podobnou klávesnici, na jakou jsou zvyklí a tím pádem pro ně bude využití CP930W pohodlnější.

Telefon nabízí bohatou nabídku funkcí, jako jsou identifikace volajícího (Caller ID), přesměrování hovoru či přepojení hovoru. Yealink CP930W podporuje až 5ti cestnou audiokonferenci. Můžete tak například propojit až 5 různých účastníků, aniž byste potřebovali ústřednu.

Samozřejmostí je hlasitý odposlech vč. nastavení hlasitosti, nechybí ani lokální telefonní seznam na 100 kontaktů a podpora XML a LDAP.