Profil JOYCE ČR

Jsme specialisté na moderní komunikační technologie a alternativní zdroje energie.
JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996, v letošním roce slavíme již 20. výročí našeho působení na českém a slovenském trhu.

KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE

Jsme výhradním dovozcem značek Yealink, Yeastar, Milesight a WELL pro Českou republiku a Slovensko. Na českém trhu jsme jednička v prodeji IP telefonů a kompletních VoIP řešení na míru. Specializujeme se na VoIP produkty a řešení, dodáváme také networking produkty.

Jsme držiteli několika prestižních ocenění Gold a Platinum distributor Yealink, obdrželi jsme také certifikát Top Czech Quality.

  • Nabízíme vyvážené portfolio produktů Yealink, Yeastar, Milesight a WELL - IP telefony, ústředny a brány, IP dohledové systémy, WiFi a xDSL zařízení.
    Dodáváme naše produkty významným operátorům (Telefónica O2, T-Mobile, Slovak Telekom,...) i distributorům (AT Computers, Agem,...).
  • Pořádáme školení, poskytujeme kvalitní obchodní i technickou podporu a servis.
  • Zajišťujeme lokalizace, podílíme se na vývoji dodávaných produktů, umíme přizpůsobit řešení Vašim požadavkům.


OBNOVITELNÉ ZDROJE A ÚSPORY ENERGIE

Na návrh a realizaci střešní fotovoltaické elektrárny (FVE) u nás navazují i další činnosti, jako jsou optimalizace výroby FVE či optimalizace spotřeby vyráběné energie, řešíme také akumulaci elektřiny. Realizujeme mikroelektrárny a ostrovní fotovoltaické systémy. Podporujeme snižování spotřeby objektů, v naší nabídce tak najdete mimo jiné i úsporné LED osvětlení.

  • Realizace FV elektráren zajišťujeme kompletně na klíč vč. administrativy a následného monitoringu námi vyvinutým systémem JoyCare.
  • Všechny komponenty elektrárny pečlivě volíme s ohledem na jejich maximální výkon, spolehlivost a životnost. Do realizací používáme kvalitní fotovoltaické panely IBC Solar a ASEC a špičkové německé střídače Solutronic a Kostal.
  • Celé řešení FVE navrhujeme s důrazem na maximální účinnost ve vazbě na ohřev vody a vytápění. Výkon optimalizujeme ve vztahu ke spotřebě objektu.
  • Pro starší FVE realizujeme řešení minimalizující vliv stínění a stárnutí panelů.
  • Více informací najdete na našem webu www.joyce-energie.cz.