Yealink VC120

Koncový terminál (pobočkové řešení) k sadě Yealink VC400. Pro HD komunikaci mezi centrálou a pobočkami.

  • Full HD obraz + HD zvuk
  • Podpora sdílené plochy PC
  • 2x HDMI
  • USB port
55 538 Kč s DPH
45 899 Kč bez DPH

Ceny jsou pouze orientační! Doporučujeme nákup řešení konzultovat s obchodníky JOYCE a řešit komplexně jako projekt. Rádi Vám vypracujeme nabídku na kompletní řešení zdarma.

Koncový terminál Yealink VC120 tvoří tandem s centrálním řešením Yealink VC400. Připojte vaše pobočky a vychutnejte si HD kvalitu vašeho příštího setkání!

K jednomu centrálnímu řešení lze připojit 3 koncové terminály (endpointy) ve Full HD kvalitě nebo až 7 koncových terminálů v HD kvalitě.

Brilantní obraz zajišťuje kamera s Full HD rozlišením 1920x1080 pixelů, o prostorový HD zvuk se stará VCS telefon se třemi integrovanými mikrofony a reproduktorem, pokrývajícím 360°. Dosah zvuku v HD kvalitě je 3 m, pomocí přídavných mikrofonů Yealink CPE80 jej lze rozšířit až na okruh 5 m.

Stejně jako centrální řešení umožňuje také koncový terminál přenos audia, videa, prezentací či jiných souborů z připojeného PC. Už není potřeba složitě rozesílat podklady na poradu či jednání, s videokonferenčním řešením Yealink vše vidíte v samostatném okně, které lze díky 18x optickému zoomu přiblížit na opravdový detail.

Díky podpoře kodeku H.264 / MPEG 4 si videokonference vystačí s šířkou pásma 1 Mb/s (při Full HD) nebo jen 512kB/s při HD rozlišení. Inteligetně se také přizpůsobí podmínkám přenosu, požadovaná kvalita přenosu zůstane zachována.

Videokonference Yealink má jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní, kde snadno nastavíte většinu funkcí jen ve třech krocích.

Videokonference Yealink je ideálním řešením pro moderní firmy, které chtějí ušetřit čas i náklady na cestování.

JOYCE zajišťuje plnou technickou podporu pro obchodní partnery i koncové uživatele. S námi máte vždy aktuální ovladače, příručky či ukázky web managementu. Při reklamacích produktů Yealink zaručujeme maximální rychlost vyřízení pro Vaši spokojenost.

Součástí balení je kodek VC120, VCS telefon VCP40, HD PTZ kamera VCC18, dálkový ovladač a kabeláž.

Na videokonferenční řešení Yealink je poskytována záruka 12 měsíců.

Nabízíme také možnost prodloužení záruky, pro více informací kontaktujte obchodníka JOYCE.