Yealink VC200 videokonferenční endpoint

Nová generace vidoekonfernenčího endpointu značky Yealink. Vhodný do malých místností. Design all-in-one, ultra HD 4K kamera, 103° široký zorný úhel, 6 zabudovaných mikrofonů, Wi-Fi, Bluetooth.

  • Ultra HD 4K kamera
  • Zorný úhel o velikosti 103°
  • OS Android 7.1
  • 6 zabudovaných mikrofonů
  • All-in-one design
  • Podpora bezdrátového sdílení
44 822 Kč s DPH
37 043 Kč bez DPH

Nová generace videokonferenčního endpointu značky Yealink. Navržený do malých místností (2-4 lidi).


Yealink VC200 je elegantní řešení, založené na operačním systému Android 7.1, které snadno a rychle připojíte k televizi. K tomu Vám postačí pouze dva kabely. Yealink VC200 je navrženo jako řešení "all-in-one", kdy je v jednom zařízení integrován kodek, kamera i mikrofony. Systém "plug and play" instalace ušetří mnoho času a celé zařízení tak propojíte během 1 minuty.

Videokonference Yealink VC200 zapojení


Zařízení disponuje kamerou s rozlišením 4K, což přináší dokonalý obraz do Vaší videokonference. Pro záběr opravdu všech účastníků v místnosti je kamera vybavena 103° širokým pozorovacím úhlem. Jde o největší zorný úhel na trhu.

Šest zabudovaných mikrofonů s technologií beamforming je umístěno po třech na každé straně zařízení. Kvalita přenášeného zvuku je tedy dokonalá. Funkce zaměření nejbližšího mikrofonu na mluvící osobu už je jen technologickou třešničkou.

Zorné pole videokonference Yealink VC200 Zorné pole videokonference Yealink VC200


Yealink VC200 je vybaveno USB portem pro připojení flash disku a také vnitřní pamětí, která uchová několik hodin videozáznamu. Můžete si tedy bez problémů nahrávat veškeré porady či jednání.

Výrobce myslel i na zákazníky, kteří nemají v oblibě všude vyčnívající kabely a zařízení VC200 vybavil integrovaným Bluetooth a Wi-Fi.

Obrovskou výhodou Yealink VC200 je datový přenos pomocí video kodeku H.265/HEVC. Tento kodek zajišťuje přenos dat s menší datovou náročností při zachování vysoké kvality obrazu.

Videokonference VC200 je také plně kompatibilní s velkými hráči na poli cloudových systémů jako jsou BlueJeans, Pexip, Videxio, StarLeaf či Microsoft Teams (připravujeme).


Na videokonferenční řešení YEalink je poskytována záruka 12 měsíců.

Nabízíme také možnost prodloužení záruky, pro více informací kontaktujte obchodníka JOYCE.