Yealink VC400

Centrální videokonferenční řešení s podporou SIP, Full HD video, 1920x1080 px, 18x optický zoom, prostorový zvuk v HD kvaliltě, HDMI, USB, pokročilé zabezpečení.

  • Full HD video s 18x optickým zoomem
  • Prostorový HD zvuk
  • Komunikace až s 8 místy
  • Jednoduché ovládání
50 905 Kč s DPH
42 070 Kč bez DPH

Ceny jsou pouze orientační! Doporučujeme nákup řešení konzultovat s našimi obchodníky a řešit komplexně jako projekt. Rádi vám vypracujeme nabídku na kompletní řešení zdarma.

Představujeme prémiové videokonferenční řešení Yealink VC400, které velmi blíží pocitu osobní komunikace (Face to Face), bez nutnosti cestování dlouhé hodiny.

Dokonalý obraz zajišťuje kamera s Full HD rozlišením 1920x1080 pixelů, o prostorový zvuk se stará VCS telefon se třemi integrovanými mikrofony a reproduktorem, pokrývajícím 360°. Dosah HD zvuku je 3 m, lze jej rozšířit pomocí přídavných mikrofonů Yealink CPE80 až na okruh 5 m.

K videokonferenčnímu terminálu lze připojit 2 monitory.

Yealink VC400 podporuje vícebodové spojení s Full HD nebo HD kvalitou, můžete se tak snadno spojit s dalšími až 3mi místy ve Full HD kvalitě. Po zakoupení 8-cestné licence je možné propojit Yealink VC400 až se sedmi místy v HD kvalitě. Konference umožňuje přenos audia, videa, prezentací či jiných souborů z připojeného PC. Odzvonilo tak složitému rozesílání podkladů na poradu, s videokonferencí Yealink vše vidíte v samostatném okně, které lze přiblížit na detail - např. konkrétní řádek nebo sloupec.

I s videem s vysokým rozlišením a HD zvukem si videokonference vystačí s šířkou pásma 1 Mb/s (Full HD) nebo jen 512 kB/s při HD rozlišení (podpora kodeku H.264 / MPEG4). Navíc se dovede inteligentně přizpůsobit podmínkám přenosu při zachování požadované kvality. Videokonference má 1 SIP účet a podporuje video protokol H.323.

Videokonference Yealink VC400 má intuitivní ovládání a příjemné uživatelské rozhraní, snadno nastavíte většinu funkcí jen ve třech krocích. Nepotřebujete tak IT specialistu, který by zařízení musel nastavovat, zvládnete to sami.

Na produkt je poskytována záruka 24 měsíců. Nabízíme také možnost prodloužení záruky, pro více informací nás kontaktujte.

Součástí balení je Kodek VC400, VCS telefon VCP40, HD PTZ kamera VCC18, dálkový ovladač, kabeláž a krátký návod v češtině.

Na videokonferenční řešení Yealink je poskytována záruka 12 měsíců.

Nabízíme také možnost prodloužení zýruky, pro více informací kontaktujte obchodníka JOYCE.


Cestujte raději po síti s Yealink VC