Yealink VC800

Druhá generace videokonferenčního systému značky Yealink.

  • podpora kodeku H.265
  • 1x HDMi a 1x Mini-DP vstup, 2x HDMi výstup
  • 60 snímků za sekundu
  • Podpora dvou virtuálních místností (MCU)
  • Podpora cloudových platforem: Yealink Cloud, Yealink Meeting Server, StarLeaf, Pexip, Mind, Zoom, BlueJeans
291 430 Kč s DPH
240 851 Kč bez DPH

Druhá generace videokonferenčního systému značky Yealink. Možnost videokonference až pro 24 účastníků*, Full HD kamera s 12x optickým zoomem, dotykový LCD.

Nejsilněji vybavené vestavěné MCU v rámci naší VCS nabídky. Zařízení podporuje videokonferenci ve FULL HD až pro 24 účastníků a dvě virtuální zasedací místnosti. Nabízí vše v jednom a prvotřídní audio a video technologii, která vytváří jednodušší a efektivnější spolupráci s kolegy.

Jako nejnovější generace videokonferenčních systémů řady Yealink využívá VC800 intuitivní uživatelské rozhraní, které usnadňuje kontrolu hovoru. Podporuje kodek H.265/ HEVC, Opus.

Automatická aktivace hlasu: účastník, který zrovna hovoří je automaticky přepnut do hlavního okna a ostatní účastnící ho mohou ihned vidět, že zrovna hovoří.

Součástí VC800 je kvalitní konferenční telefon CP960 s 5" dotykovým displejem a bezdrátovými mikrofony pro dosáhnutí maximální kvality hlasu.

VC800 lze využívat v režimu endpoint nebo MCU. V režimu MCU lze vytvářet až 8mi, 16ti nebo 24-místné videokonference. Záleží dle licence, kterou kodek disponuje.

S využitím serveru Yealink Meeting Server (YMS) podporuje plánované schůzky, ad-hoc schůzky a jednoduchý přístup do místnosti na jedno kliknutí.

Všechny tyto funkce předurčují YealinkVC800 k tomu, aby se stalo nejlepší videokonferenčním řešením pro středně velké až velké zasedací místnosti.

Součástí balení je kodek VC800 s integrovanou FULLHD kamerou, VCS telefon CP960, 2 rozšiřující bezdrátové mikrofony CPW90, dálkový ovladač VCR11, hub pro kabeláž VCH50, montážní sada pro uchycení kamery a kabeláž.

Na videokonferenční řešení Yealink je poskytována záruka 12 měsíců.

Nabízíme také možnost prodloužení záruky, pro více informací kontaktujte obchodníka JOYCE.