Yealink WPP20 bezdrátový dongle pro sdílení obsahu

Sdílejte svůj obsah a zbavte se přitom všech nepotřebných kabelů

  • USB 2.0
  • Plug and play instalace
  • Wi-Fi 2,4 a 5GHz
  • Funkce nahrávání
  • Podpora OS Windows a MAC
8 407 Kč s DPH
6 948 Kč bez DPH

Zbavte se všech nepotřebných kabelů pro sdílení. Využijte jedinečnou možnost sdílet obsah bezdrátově. Nový dongle WPP20 spolupracuje s videokonferencemi Yealink a umožňuje bezdrátově sdílet obsah za pomoci pouhého jednoho kliknutí.

WPP20 snadno propojí jakékoliv videokonferenční řešení nové řady od společnosti Yealink. Primárně je tento dongle určen pro videokonferenční endpoint VC200, nicméně jej můžete využít také u videokonferencí VC500 a VC800, u kterých je potřeba využít dalšího Wi-Fi dongle WF50.


schéma využití USB donglu WPP20 pro sdílení obsahu


Při jedné videokonferenci je možné připojit až 8 zařízení WPP20, přičemž současně lze na obrazovce zobrazit až 4 plochy ze 4 notebooků, respektive jeden u WPP20.

WPP20 podporuje operanční systémy Windows, MAC OS nebo Apple Airplay, připojíte jej tedy na všechna zařízení, se kterými pracujete. WPP20 je vybaveno Wi-Fi a pracuje v pásmech 2,4 a 5 GHz.

Zařízení je vybaveno standardním USB portem. BEzdrátové sdílení obsahu je poté přenášeno ve FULL HD kvalitě (1080p 30fps).

Velkou výhodou je možnost nahrávat probíhající video hovory na připojený notebook pomocí WPP20.

WPP20 funkce


Instalace a zapojení nebylo nikdy jednodušší. Díky režimu plug and play můžete zařízení zapojit do svého notebooku a okamžitě začít sdílet obsah. Software dodávaný na WPP20 není třeba instalovat a rovněž není nutné instalovat jakékoliv ovladače do operačního systému. Nemusíte tak používat žádné propojovací kabely a na stole budete mít místo a krásně čisto.