Yealink SIP-T23G

Základní manažerský IP telefon s podsvíceným 2,8" LCD displejem, zvukem v HD kvalitě a dvouportovým 1Gb/s switchem.

  • HD Voice
  • Duální 1 Gb/s ethernetový port
  • 3 programovatelná tlačítka
  • Podpora PoE

2 778 Kč s DPH
2 296 Kč bez DPH

VoIP telefon Yealink SIP-T23G je základní manažerský model řady SIP-T2_. Je vybaven podsvíceným 2,8” grafickým LCD displejem s rozlišením 132x64 pixelů. Technologie HD Voice zajišťuje vysokou kvalitu přenášeného zvuku.

Uživatelský komfort zajišťují funkce Caller ID, možnost nastavení vlastní vyzváněcí melodie, podpora SMS a mnoho dalších.

Telefon nabízí tři SIP účty a duální 1Gb/s switch.Tři programovatelná tlačítka umožňují díky dvoubarevným diodám sledovat stav linky (BLF/BLA) a na displeji jim přiřadit vlastní popisek. K dispozici je velký telefonní seznam na 1000 kontaktů, podpora Broadsoft i XML telefonních seznamů. Integrace s významnými IP PBX systémy (3CX, Asterisk, Broadsoft Broadworks, TriXtel atd.) podporuje nasazení telefonu v nejmodernějších síťových infrastrukturách.

Telefon Yealink SIP-T23G podporuje napájení PoE, proto v jeho balení nenajdete síťový adaptér. Telefon snadno připevníte i na stěnu nebo k němu připojíte náhlavní soupravu.

Stejně jako ostatní telefony Yealink řady SIP-T__ má také SIP-T23G českou lokalizaci displeje i web managementu. Slovenskou lokalizaci připravujeme.

JOYCE zajišťuje také plnou technickou podporu pro obchodní partnery i koncové uživatele. S námi máte vždy aktuální ovladače, příručky či ukázky web managementu. Při reklamacích produktů Yealink zaručujeme maximální rychlost vyřízení pro Vaši spokojenost.