Yealink SIP-T29G

Nejvyšší model řady Yealink SIP-T2_, velký barevný LCD displej, 16 SIP účtů, 27 programovatelných tlačítek, duální 1 Gb/s, ethernetový port, PoE napájení

  • 4,3" barevný LCD displej
  • Optima HD Voice
  • 16 SIP účtů
  • České prostředí
6 421 Kč s DPH
5 307 Kč bez DPH

Yealink SIP-T29G je nejvyšší model řady SIP-T2x., nahrazuje oblíbený manažerský telefon Yealink SIP-T28P. Oproti svému předchůdci má velký 4,3" barevný grafický displej s jemným rozlišením 480x272 pixelů s možností nastavit intenzitu jasu a kontrastu. Navíc má také duální 1Gb/s ethernetové porty. Atraktivní design spolu s HD kvalitou zvuku jej činí nepostradatelným pomocníkem pro manažery, recepční i asistentky.

SIP-T29G

Velkou výhodou je 27 programovatelných tlačítek umístěných po stranách displeje s LED indikací a podporou funkcí BLF/BLA, díky kterým snadno poznáte, která linka je právě obsazená či volná. Šikovná jsou také 4 kontextová tlačítka, tlačítko pro hlasitý odposlech či podsvětlené tlačítko pro připojenou náhlavní soupravu.

Další novinkou u řady Yealink T2x je integrovaný USB port, přes který lze pomocí Bluetooth dongle připojit i Bluetooth náhlavní soupravu.

SIP-T29G

Telefon Yealink SIP-T29G má příjemné uživatelské prostředí s českou lokalizací.

Telefon má nastavitelný stojánek do dvou poloh, lze jej také přichytit na zeď.