Yealink SIP-T40G

Základní model z řady manažerských IP telefonů, atraktivní design, Gigabitový ethernetový port, PoE napájení, EHS pro připojení bezdrátových sluchátek

  • 3 SIP účty
  • Technologie Optima HD
  • Gigabitový ethernetový port
  • 3 programovatelná tlačítka
  • Podpora PoE napájení
  • Česká / slovenská lokalizace
3 338 Kč s DPH
2 759 Kč bez DPH

Elegantní manažerský telefon Yealink SIP-T40G je nejnižším modelem Yealink řady T4x a nahrazuje IP telefon Yealink SIP-T40G. Je vybaven 2,3" černobílým podsvícením LCD displejem s rozlišením 132x64 pixelů. Technologie Optima HD se postará o vysoce kvalitní zvuk. Atraktivní čistý design v tónech černé se skvěle hodí do moderních prostor.

Telefon Yealink SIP-T40G disponuje hned třemi SIP účty a duálním 1Gb/s switchem (router & switch).

Nabízí 3 programovatelná tlačítka, kterým lze přiřadit jednu z 27 různých funkcí. Telefon disponuje také barevnou LED indikací a několika účelovými tlačítky (hlasitý odposlech, sluchátka, ztlumený mikrofon). Podporuje rovněž až 3-cestnou skupinovou konferenci a díky podpoře EHS jej snadno spárujete s bezdrátovými sluchátky.

Zařízení nabízí lokální telefonní seznam na 1 000 kontaktů, podporuje také vzdálené telefonní seznamy Broadsoft, XML či LDAP. V telefonu Yealink SIP-T40G najdete bohatou nabídku volacích funkcí, jako jsou přepojení, podržení hovorů či přesměrování hovoru a jiné.

Pro větší přehled se na displeji zobrazuje datum a čas. Telefon je možné personalizovat - umožňuje výběr z 9 vyzváněcích tónů a lze do něj nahrát i vlastní vyzváněcí melodii.

Díky podpoře IPv6 a integraci s významnými IP PBX systémy (3CX, Asterisk, Broadsoft,...) je telefon možné použít i v nejmodernějších síťových strukturách. Telefon má českou i slovenskou lokalizaci displeje i webového managementu.

Telefon Yeaink SIP-T40G podporuje PoE napájení, v jeho balení tak nenajdete síťový adaptér.

JOYCE zajišťuje také plnou technickou podporu pro obchodní partnery i koncové uživatele. S námi máte vždy aktuální ovladače, příručky či ukázky web managementu. Při reklamacích produktů Yealink zaručujeme maximální rychlost vyřízení pro Vaši spokojenost.