Yealink SIP-T48S

Prémiový IP telefon s velkým dotykovým displejem, USB portem a bohatou paletou funkcí. Standardně podporuje HD kodek Opus.

  • 7" dotykový TFT-LCD displej
  • Opus HD kodek
  • Integrovaný USB port
  • Česká/slovenská lokalizace
9 784 Kč s DPH
8 086 Kč bez DPH

Prémiový manažerský VoIP telefon Yealink SIP-T48S je nejvyšší model řady SIP-T4x a jedná se o přímého nástupce VoIP telefonu Yealink SIP-T48G. Telefon nabízí novou hardwarovou revizi pro vyšší stabilitu a rychlost. Disponuje velkým dotykovým TFT-LCD displejem s rozlišením 800x480 pixelů.

Plnohodnotná podpora Broadsoftu umožňuje pomocí Broadsoft UC zobrazovat i takové detaily, jako jsou fotografie u kontaktů. Vše zabaleno do prémiového designu a ve vysoce kvalitním provedení.

Pro maximální komfort uživatele telefon umožňuje výběr z 8 vyzváněcích tónů a lze do něj také nahrát vlastní vyzváněcí melodii. Nechybí ani tlačítka pro hlasitý odposlech, redial či podsvětlená tlačítka pro připojednou hlavní soupravu nebo ztlumení mikrofonu.

Samozřejmostí je podporua XML/LDAP, telefon má také integrovaný USB port, přes který lze pomoci Bluetooth dongle připojit i Bluetooth náhlavní soupravu. Telefon má 29 programovatelných tlačítek s podporou BLF/BLA funkcí (obsazeno/volno na lince).

Telefon Yealink SIP-T48S má českou i slovenskou lokalizaci displeje a web managementu, jeho ovládání je tak velmi jednoduché a intuitivní.

Zařízení podporuje kodek Opus, který se postará o vysoce kvalitní zvuk. Opus podporuje 8 kHZ (narrowband) a 16 kHz (wideband) vzorkovací frekvenci.

K telefonu Yealink SIP-T48S lze připojit až 6 externích rozšiřujících modelů, např. Yealink EXP40 s LCD displejem, a celkem až 240 pozicemi pro uložení kontaktů s BLF/BLA funkcemi.

Telefon Yealink SIP-T48S podporuje PoE napájení! V balení tak nenajdete síťový adaptér.

JOYCE zajišťuje také plnou technickou podporu pro obchodní partnery i koncové uživatele. S námi máte vždy aktuální ovladače, příručky či ukázky web managementu. Při reklamacích produktů Yealink zaručujeme maximální rychlost vyřízení pro Vaši spokojenost.