Yealink SIP-T54W

novinka!

Telefon určený pro méně náročné manažery, kteří však požadují kvalitu, jednoduchou a rychlou obsluhu svého IP telefonu.

  • 4,3" barevný polohovatelný displej
  • vestavěné Bluetooth a Wi-Fi
  • duální gigabitový ethernetový port
  • technologie HD Voice s Yealink Acoustic Shield
  • USB port pro nahrávání hovorů
7 823 Kč s DPH
6 465 Kč bez DPH

Yealink T54W je určen pro všechny uživatele, kteří denně potřebují komunikovat s týmem, obchodními partnery či zákazníky. Telefon poskytuje pokročilé funkce pro telefonování, HD přenos zvuku a velkou flexibilitu.

Telefon disponuje elegantním designem, velkým displejem s podsvícením a vysokým rozlišením. Plně nastavitelný displej poté splňuje potřeby sledování obrazovky v různých úhlech nebo za různých světelných podmínek.

Skvělá kvalita zvuku je zajištěna díky technologii Yealink Acoustic Shield, která využívá více mikrofonů k vytvoření virtuálního "štítu" mezi reproduktorem a vnějším zdrojem zvuku. Při zapnutí této funkce dochází k blokování či ztlumení zvuků zvenčí, takže je vás na druhé straně zřetelně a dobře slyšet. Je tedy ideálním kandidátem do rušných a hlučných pracovních prostor, jako jsou call centra a kancelářské prostory.

yealink t54w

Zajímavým bonusem tohoto telefonu je možnost okamžitého sdílení obsahu s druhou stranou. Tato funkcionalita umožňuje rychlou diskuzi a urychluje rozhodování.

Telefon podporuje kompatibilitu DECTových bezdrátových telefonů prostřednictvím donglu Yealink DD10K. Můžete si tak bezproblémově přepínat hovory mezi stolním telefonem a bezdrátovým telefonem na DECTové bázi.

V zařízení také najdete vestavěný Bluetooth, Wi-Fi a USB 2.0 pro nahrávání hovorů. K telefonu také můžete připojit expanzní modul Yealink EXP50.