Yealink Device Management Platform

novinka!

Platforma pro nasazení a správu Yealink zařízení - on premise řešení.

15 522 Kč s DPH
12 828 Kč bez DPH

Yealink Device Management Platform poskytuje komplexní sadu nástrojů vzdálené správy zařízení Yealink přes grafické webové rozhraní. Služba je určena k distribuci kompletní konfigurace zařízení (provisioning), provádění správy, kontroly kvality hovorů a provádění vzdálené diagnostiky – to vše na vyžádání ihned.

Zařízení je možné řadit do skupin, vytvářet profily pro konkrétní lokalitu, zákazníka či model zařízení, přidělit jim účty a provést kompletní konfiguraci. Zařízení pak stačí jen zapnout a nastavení proběhne automaticky (podmínky níže). Odpadá tak nutnost provádění konfigurace předem nebo u zákazníka.

Po nasazení YDMP umožňuje provádět dohled nad zařízením, monitoring stavu a kvality hovoru, provádět změny konfigurace, aktualizace a diagnostiku, kdykoli je to třeba. Změny se dají provádět ihned, plánovat na určitý termín nebo provádět některé činnosti pravidelně.

Služba Yealink Device Management Platform vám umožní snadné nasazení zařízení Yealink a okamžité řešení případných potíží.

YDMP poskytuje téměř totožnou sadu funkcí jako YMCS, ale jde o on-premise řešení.

Aby fungovala i automatická inicializace zařízení, je třeba zařízením přidělit adresu YDMP serveru přes DHCP option nebo využít službu RPS (zdarma).